Generator H-01

Generator H-01 w butelce Woda Życia

Ten podłużny, biały plastikowy przedmiot w butelce to Generator Aktywnego Wodoru H-01, produkcji japońskiej, zmieniający szkodliwy, dodatni potencjał reakcji oksydacyjnej (redox) wody pitnej.

Wewnątrz Generatora H-01, zabezpieczone specjalną siatką, znajdują się naturalne składniki mineralne, spreparowane na bazie specjalnej technologii do postaci granulek.


Po 20-30 minutach kontaktu z wodą (0.5 litra) granulki te zaczynają generować do niej Aktywny Wodór, który po nasyceniu wody zmienia jej potencjał redox z dodatniego
np. +280 mV na ujemny, dochodzący nawet do -700mV.

Aktywny Wodór utrzymuje się w wodzie od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od jej zmineralizowania, czyli zawartości minerałów mających zdolność absorpcji wodoru. Sprawia on, że woda z utleniacza zmienia się w niezwykle efektywny antyutleniacz! Ta cecha sprawia, że zyskuje ona właściwości uzdrawiające - dlatego nazwa "Woda Życia". Aktywny Wodór sam w sobie jest uzdrowicielem, kiedy tlen jest niszczycielem.

Ten właśnie wodór jest głównym atutem Wody Życia, jest on bowiem czynnikiem, który po dostaniu się do organizmu wiąże ze sobą wolne rodniki tlenowe degenerujące nasz organizm. Dodatkowym atutem Wody Życia jest jej podwyższone pH, co sprawia że jest ona bardziej zasadowa, co daje, w rezultacie jej spożywania, efekty odkwaszające dla organizmu.

Jest wiele prac naukowych i nie tylko, popierających potrzebę spożywania wody alkalicznej aniżeli kwaśnej, z uwagi na niezwykle mocne zakwaszenie środowiska człowieka i negatywne działanie na jego organizm.

Wykonane badania laboratoryjne wody nie wykazują pojawiania się szkodliwych składników w trakcie pracy Generatora H-01 w wodzie.

Opakowanie Generatora H-01
Oryginalna nazwaHydrogen-Rich Water Generator H-01
Napełnianie wodą3-4 x w ciągu doby po 0,5 litra
Rodzaj wodymineralna niegazowana (zwykła, nisko, średnio lub wysoko zmineralizowana) woda źródlana, przegotowana i ostudzona z kranu lub ze studni, inna woda pitna
Preferowany pojemnikbutelka typu PET 0,5 litra np. po wodzie mineralnej (biały, niekolorowany plastik)
Składgranulowane naturalne minerały
Czas nieprzerwanej eksploatacjiminimum 6 miesięcy przy wydajności 1,5 - 2.0 litra na dobę
Wymiaryśrednica 18 mm, długość 110 mm
Waga27g
Cena 1szt.Cena Woda Życia Generator 249zł
Cena 3szt.657zł 219zł/szt.

Importerem Generatorów H-01 z Japonii na rynek UE jest:
Life Improvement Institute LLC, Wilmington, Deleware, USA
P.O.Box 9797, Forestville, CT 06011, USA

Zamów Wodę Życia

Instrukcja użytkowania Generatora H-01

1. Rozpakuj generator H-01 i wypłucz pod bieżącą, chłodną wodą, włóż do butelki 0,5 litra i zalej wodą do pełna, nakrętkę należy dokładnie zakręcić - po 2-3 godzinach woda uzyskuje ujemny potencjał reakcji oksydacyjnej i staje się naturalnym, najbardziej efektywnym antyutleniaczem dostępnym na świecie! Generatory H-01 stosować należy do wody mineralnej niegazowanej, wody źródlanej lub przegotowanej po zupełnym wystudzeniu albo jakiejkolwiek wody zdatnej do picia.

2. Po wypiciu wody należy butelkę każdorazowo napełnić wodą - po 2-3 godzinach jest ona ponownie gotowa do spożycia. Kiedy generator znajduje sie w wodzie dłużej, ujemny potencjał reakcji oksydacyjnej zwiększa się, powodując że woda staje się jeszcze bardziej efektywnym antyutleniaczem! Czyli jest jeszcze bardziej zdrowa!

3. Po wypiciu 3 - 4 butelek należy wyjąć pałeczkę z butelki i włożyć do słoika z 5% roztworem octu (tak aby ocet całkowicie przykrył generator) dokładnie na 60 sekund, a następnie wyjąć, dokładnie opłukać pod bieżącą wodą, włożyć do butelki, nalać wody do pełna i odstawic na 2-3 godziny. Po tym czasie woda ponownie staje się antyutleniaczem i jest gotowa do spożycia!

Wskazówki praktyczne

Wodę antyoksydacyjną powinien pić każdy, komu zależy na zachowaniu dobrego zdrowia, samopoczucia, wyglądu, sprawności fizycznej, witalności; woda antyoksydacyjna maksymalnie opóźnia starzenie się naszego organizmu i zapobiega chorobom których przyczyną są wolne rodniki! Pij więc tej wody przynajmniej 1.5 litra dziennie a jeśli chorujesz lub niedomagasz to nawet 3-4 litrów dziennie. Ta woda czyni cuda!

Picie wody antyoksydacyjnej należy kontynuować w zależności od potrzeb - biologiczne potrzeby człowieka to 2 litry płynów dziennie - normalna terapia (oczyszczanie i bio-odnowa) jak też lekkie przypadki chorobowe wymagają picia 1 - 1.5 litra tej wody dziennie, zaczynając od dwóch szklanek na dobę.

Przy ciężkich przypadkach (np. zaawansowana cukrzyca lub miażdżyca, nowotwory, AIDS) zwłaszcza u osób z niewydolnością nerek i niewydolnością krążenia, wskazane jest zaczynać terapię od jednej szklanki dziennie, zwiększając ilość pod kontrolą lekarza.

Również przy wystąpieniu obrzęków nóg należy zmniejszyć dzienną porcję wody i zasięgnąć opinii lekarza w sprawie ustalenia limitu dobowego przyjmowania płynów. W początkowym okresie kuracji wodą życia mogą wystąpić dolegliwości związane z oczyszczaniem/detoksyfikacją organizmu.

Należy chronic generator przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie należy uwalniać granulek z obudowy. Chronić przed dziećmi.

Zamów Wodę Życia Zapoznaj się | Generator H-01 | Zdrowie Uroda | Sport | Opinie | Zamów