Generatory Wody Życia:

Polski Generator Aktywnego Wodoru AVATARI AQUA®

Japoński Generator Aktywnego Wodoru H-01®

Polski Generator Aktywnego Wodoru AVATARI AQUA®

Generator Aktywnego Wodoru Avatari Aqua

UZDRAWIAJĄCA WODA ŻYCIA - dzięki Avatari Aqua uzyskasz codziennie kilka litrów antyoksydacyjnej, żywej, strukturalnej, uzdrowiskowej, w pełni przyswajalnej, odkwaszającej i antystresowej wody, która oczyści i odmłodzi Twój organizm, poprawi samopoczucie i doda Ci sił witalnych!

Urządzenie Avatari Aqua® spełnia 4 kluczowe zadania wody idealnej, życiodajnej:

1. Woda antyoksydacyjna, antyutleniająca, jonizowana, zredukowana, wodorowana.
Avatari Aqua natychmiastowo i szybko generuje aktywny wodór cząsteczkowy H2, najsilniejszy znany antyoksydant, obniżając potencjał ORP wody do wartości poniżej -300mV, zamieniając zwykłą wodę utleniającą na silnie antyutleniającą, czyli zabezpieczającą żywe komórki przed starzeniem/niszczeniem. Zjawisko generowania wodoru jest widoczne gołym okiem w postaci powstających w wodzie bąbelków.

2. Woda alkaliczna, zasadowa, odkwaszająca.
Podnosi poziom pH wody, zmieniając ją z wody kwaśnej na zasadową, pomagając neutralizować kwasy żołądkowe i łagodnie odkwaszać organizm.

3. Woda strukturyzowana, programowana.
Woda o ujemnym potencjale ORP może być wciąż wodą martwą, sam ujemny REDOX to bowiem za mało... Woda prawdziwie uzdrowiskowa ma też zawarte w sobie szczególne wibracje holistyczne - holograficzne. Nasz mózg rozpoznaje je bezbłędnie - ma strukturę holograficzną, podobnie jak Wszechświat. Te wibracje mają działanie prozdrowotne, woda uzdrowiskowa jest więcej niż "wodą święconą", jest prawdziwie "Święta" (Lourdes), odmładza, dodaje energii, działa antystresowo, odkwasza, czyści przewód pokarmowy, po prostu uzdrawia! Instytut im dr R. Voll'a potrafi te właściwości i wibracje zbadać i odtworzyć. Dlatego generator Avatari Aqua zawiera specjalnie zaprogramowane kryształy kwarcowe strukturyzujące wodę i nadające jej właściwości antystresowe, poprawiające nastrój, samopoczucie.

4. Woda żywa, energetyzowana.
Po zastosowaniu prostego zabiegu, opisanego w dołączonej ulotce, woda staje się woda żywą i posiada ogromną energię widoczną na zdjęciach Kirliana, powoduje udrożnienie kanałów energetycznych i zwiększenie zdolności energetycznych organizmu. Avatari Aqua dodatkowo nadaje wodzie holistyczne oraz holograficzne odwzorowanie wibracji esencji kwiatowych wg Dr Bacha (medycyna informacyjna) pochodzące od Instytutu im dr R. Voll'a w Krakowie www.InstytutVolla.pl. Instytut im dr R. Voll'a jest dysponentem 170 esencji kwiatowych, pochodzących z najczystszych rejonów świata.

BADANIE ENERGII GENERATORA AVATARI AQUA I WODY ŻYCIA

Generator Avatari Aqua bez wody:
widmo światła - Indygo
energia siły witalne 67%

EMANACJA BIOWITALNOŚCI wg skali:
BSM 110 000 jednostek
Bovisa 7 000 jednostek

Woda po 7 godz. z Avatari Aqua
widmo światła - Indygo
energia siły witalne 97%

EMANACJA BIOWITALNOŚCI wg skali:
BSM 140 000 jednostek
Bovisa 8 000 jednostek

BSM - Bovis - Simeneton - Matela
skala 0 - 200 000 jednostek
sfery fizycznej 0 - 10000 jednostek
sfery eterycznej 10000 - 13500 jednostek
sfery astralnej 13500 - 18000 jednostek
strefy mentalnej 18000 - 28000 jednostek
sfery przyczynowej 28000 - 34000 jednostek
sfery duchowej 34000 - 50000 jednostek
sfery czystej istoty duchowej powyżej 50000
Czakram na Wawelu 200 000 jednostek BSM

Podsumowując woda z Avatari Aqua posiada WLASCIWOSCI UZDROWISKOWE I HOLISTYCZNE: antystresowe, energetyzujące, skutecznie odkwaszające organizm. Dzięki medycynie informacyjnej woda bogata w aktywny wodór, zawierać będzie dodatkowo holistyczne wibracje dobrego zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia, wpływające korzystnie na organizmy ludzi, zwierząt i roślin.

Opis budowy AVATARI AQUA:

Obudowa wykonana jest z wiecznej, nierdzewnej stali chirurgicznej, dlatego posłuży na długie lata użytkowania, a przy tym posiada prosty w użyciu mechanizm odkręcania pozwalający na wymianę wkładu. Avatari Aqua składa się z kryształów i krzemianów w postaci granulek. Wkład wymienia się co 6-10 miesięcy, zależnie od intensywności użycia.

Długotrwałe stosowanie AVATARI AQUA to ZDROWIE I URODA:

 • ODKWASZA ORGANIZM
 • STYMULUJE UKŁAD ODPORNOŚCIOWY
 • POPRAWIA WZROK
 • CZYŚCI I POPRAWIA FUNKCJONOWANIE JELIT
 • DZIAŁA ANTYSTRESOWO
 • POPRAWIA NASTRÓJ
 • ZWIĘKSZA WITALNOŚĆ I ENERGIĘ
 • UDRAŻNIA KANAŁY ENERGETYCZNE!
 • OPÓŹNIA PROCESY STARZENIA KOMÓREK
 • SPŁYCA GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI
 • ZANIKAJĄ PŁYTKIE ZMARSZCZKI
 • NAWILŻA I UJĘDRNIA SKÓRĘ
 • OCZYSZCZA I ODMŁADZA ORGANIZM
 • WSPOMAGA USUWANIE CELLULITU
 • WSPOMAGA TERAPIE PRZECIW: ALERGII, CUKRZYCY, NADCIŚNIENIU, CHOROBOM SKÓRNYM, CHOROBOM UKŁADÓW: TRAWIENNEGO I NACZYNIOWO-SERCOWEGO

WŁAŚCIWOŚCI AVATARI AQUA:

 • woda antyoksydacyjna i wszystkie jej zalety
 • skuteczne odkwaszanie organizmu
 • działanie antystresowe, poprawa nastroju, samopoczucia
 • udrożnienie kanałów energetycznych
 • holistyczne wibracje zdrowia, wibracje esencji kwiatowych wg Dr Bacha
 • wymienny wkład
 • "wieczna" gwarancja na cylinder stalowy
 • odkamienianie co 3-14 dni (większy komfort użytkowania)

BADANIA POTWIERDZAJĄCE DZIAŁANIE:

Możesz potwierdzić pozytywne, holistyczne działanie urządzenia AVATARI AQUA® na Twój organizm:
1. Wykonaj badanie EAV wg metody dr R. Voll'a. Tylko w Europie metodą dr R. Voll'a zajmuje się ok. 30.000 lekarzy i najlepsze prywatne kliniki w Niemczech, Austrii i Francji. W Polsce: www.InstytutVolla.pl i www.mcpz.pl
2. Zrób zdjęcie swojej aury, mając przy sobie urządzenie - zobaczysz mocno świecące czakramy i pełnie witalności!

Instytutu dr Voll'a w Krakowie wykonał tak zdjęcia aury, jak i setki badań EAV potwierdzając pozytywne, holistyczne oddziaływanie AVATARI AQUA® na setki osób.

SPECYFIKACJA AVATARI AQUA:

NazwaAVATARI AQUA®
Napełnianie wodą4-8 x w ciągu doby po 0,5 - 1,5 litra
Rodzaj wodywoda mineralna niegazowana (nisko, średnio lub wysoko zmineralizowana), woda źródlana, woda przegotowana i ostudzona z kranu lub ze studni, inna woda pitna
Preferowany pojemnikbutelka typu PET 0,5-1,5 litra np. po wodzie mineralnej (biały, niekolorowany plastik), butelka szklana
Składwkład na bazie krzemianów
Czas nieprzerwanej eksploatacji6-10 miesięcy przy wydajności 2-4 litrów na dobę
Wymiaryśrednica 19 mm, długość 140 mm
Waga125g
Cena 1szt.365zł

Instrukcja użytkowania i konserwacji Generatora AVATARI AQUA®

 1. Wypłucz dokładnie urządzenie pod bieżącą wodą. Wypłukane, jest już gotowe do użytku.
 2. Zanurz AVATARI AQUA® w szklance z czystą wodą (najlepiej miękka niegazowana), na 10 minut i dłużej, albo włóż do butelki szklanej/PET 0,5 - 1,5l z wodą, lub do dzbanka 1 - 1,5l wody, na 0,5 - 12 godz.
 3. Przed spożyciem, w celu doenergetyzowania i pobudzenia wody, należy zakręcić pojemnikiem, butelką - ruchem kolistym, wirowym.
 4. Woda będzie już wodą żywą, o silnych właściwościach antyoksydacyjnych/odmładzających, o działaniu antystresowym, energetyzującym organizm, poprawiającym samopoczucie i nastrój, odkwaszającym.
 5. Pij, polewaj dłonie, twarz, ciało... Efekty będą zdumiewające.
 6. Im dłużej urządzenie będzie zanurzone w wodzie - najlepiej 3 do 6 godz. lub dłużej - tym silniejsze właściwości i działanie antyoksydacyjne, poniżej -300 ORP.
 7. AVATARI AQUA® może być stale zanurzone w wodzie, lecz nie dłużej niż 12 godzin w tej samej wodzie.
 8. Po zużyciu wkładu (6 do 10 miesięcy, zależnie od intensywności użycia), odkręć nakrętkę i wymień wkład. Przepłucz dokładnie bieżącą wodą.
 9. Konserwacja: Raz na dwa tygodnie (lub częściej) zanurz urządzenie na maksymalnie 40 do 60 sekund w 5% roztworze octu, celem usunięcia kamienia i utlenionych składników. Po czym dokładnie opłucz AVATARI AQUA pod bieżącą wodą.
 10. Jeśli korzystasz z twardej wody, odkamienianie stosuj raz w tygodniu lub częściej.

UWAGA!
Funkcjonalność holistyczna uzdrowiskowa urządzenia może zostać osłabiona lub zniszczona przez bardzo silne pole elektromagnetyczne (mikrofala, magnesy neodymowe i inne) lub ekstremalne sytuacje, jak pożar.

Generator posiada Atest Państwowego Zakładu Higieny.

________________
Dystrybutor:
WODA ŻYCIA Piotr Mazepa, sklep internetowy www.wodazycia.info

we współpracy i na podstawie:
know-how: Instytutu im dr R. Voll'a w Krakowie www.InstytutVolla.pl

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA GENERATOR AVATARI AQUA

Japoński Generator Aktywnego Wodoru H-01®

Generator H-01 w butelce Woda Życia

Ten podłużny, biały plastikowy przedmiot w butelce to Generator Aktywnego Wodoru H-01, produkcji japońskiej, zmieniający szkodliwy, dodatni potencjał reakcji oksydacyjnej (redox) wody pitnej.

Wewnątrz Generatora H-01, zabezpieczone specjalną siatką, znajdują się naturalne składniki mineralne, spreparowane na bazie specjalnej technologii do postaci granulek.


Po 20-30 minutach kontaktu z wodą (0.5 litra) granulki te zaczynają generować do niej Aktywny Wodór, który po nasyceniu wody zmienia jej potencjał redox z dodatniego
np. +280 mV na ujemny, dochodzący nawet do poniżej -300mV.

Aktywny Wodór utrzymuje się w wodzie od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od jej zmineralizowania, czyli zawartości minerałów mających zdolność absorpcji wodoru. Sprawia on, że woda z utleniacza zmienia się w niezwykle efektywny antyutleniacz! Ta cecha sprawia, że zyskuje ona właściwości uzdrawiające - dlatego nazwa "Woda Życia". Aktywny Wodór sam w sobie jest uzdrowicielem, kiedy tlen jest niszczycielem.

Ten właśnie wodór jest głównym atutem Wody Życia, jest on bowiem czynnikiem, który po dostaniu się do organizmu wiąże ze sobą wolne rodniki tlenowe degenerujące nasz organizm. Dodatkowym atutem Wody Życia jest jej podwyższone pH, co sprawia że jest ona bardziej zasadowa, co daje, w rezultacie jej spożywania, efekty odkwaszające dla organizmu.

Jest wiele prac naukowych i nie tylko, popierających potrzebę spożywania wody alkalicznej aniżeli kwaśnej, z uwagi na niezwykle mocne zakwaszenie środowiska człowieka i negatywne działanie na jego organizm.

Wykonane badania laboratoryjne wody nie wykazują pojawiania się szkodliwych składników w trakcie pracy Generatora H-01 w wodzie.

Opakowanie Generatora H-01
Oryginalna nazwaHydrogen-Rich Water Generator H-01
Napełnianie wodą3-4 x w ciągu doby po 0,5 litra
Rodzaj wodymineralna niegazowana (zwykła, nisko, średnio lub wysoko zmineralizowana) woda źródlana, przegotowana i ostudzona z kranu lub ze studni, inna woda pitna
Preferowany pojemnikbutelka typu PET 0,5 litra np. po wodzie mineralnej (biały, niekolorowany plastik)
Składgranulowane naturalne minerały
Czas nieprzerwanej eksploatacjiminimum 6 miesięcy przy wydajności 1,5 - 2.0 litra na dobę
Wymiaryśrednica 18 mm, długość 110 mm
Waga27g
Cena 1szt.Cena Woda Życia Generator 249zł

Importerem Generatorów H-01 z Japonii na rynek UE jest:
Life Improvement Institute LLC, Wilmington, Deleware, USA
P.O.Box 9797, Forestville, CT 06011, USA

Instrukcja użytkowania Generatora H-01

1. Rozpakuj generator H-01 i wypłucz pod bieżącą, chłodną wodą, włóż do butelki 0,5 litra i zalej wodą do pełna, nakrętkę należy dokładnie zakręcić - po 2-3 godzinach woda uzyskuje ujemny potencjał reakcji oksydacyjnej i staje się naturalnym, najbardziej efektywnym antyutleniaczem dostępnym na świecie! Generatory H-01 stosować należy do wody mineralnej niegazowanej, wody źródlanej lub przegotowanej po zupełnym wystudzeniu albo jakiejkolwiek wody zdatnej do picia.

2. Po wypiciu wody należy butelkę każdorazowo napełnić wodą - po 2-3 godzinach jest ona ponownie gotowa do spożycia. Kiedy generator znajduje sie w wodzie dłużej, ujemny potencjał reakcji oksydacyjnej zwiększa się, powodując że woda staje się jeszcze bardziej efektywnym antyutleniaczem! Czyli jest jeszcze bardziej zdrowa!

3. Po wypiciu 3 - 4 butelek należy wyjąć pałeczkę z butelki i włożyć do słoika z 5% roztworem octu (tak aby ocet całkowicie przykrył generator) dokładnie na 60 sekund, a następnie wyjąć, dokładnie opłukać pod bieżącą wodą, włożyć do butelki, nalać wody do pełna i odstawić na 2-3 godziny. Po tym czasie woda ponownie staje się antyutleniaczem i jest gotowa do spożycia!

Wskazówki praktyczne

Wodę antyoksydacyjną powinien pić każdy, komu zależy na zachowaniu dobrego zdrowia, samopoczucia, wyglądu, sprawności fizycznej, witalności; woda antyoksydacyjna maksymalnie opóźnia starzenie się naszego organizmu i zapobiega chorobom których przyczyną są wolne rodniki! Pij więc tej wody przynajmniej 1.5 litra dziennie a jeśli chorujesz lub niedomagasz to nawet 3-4 litrów dziennie. Ta woda czyni cuda!

Picie wody antyoksydacyjnej należy kontynuować w zależności od potrzeb - biologiczne potrzeby człowieka to 2 litry płynów dziennie - normalna terapia (oczyszczanie i bio-odnowa) jak też lekkie przypadki chorobowe wymagają picia 1 - 1.5 litra tej wody dziennie, zaczynając od dwóch szklanek na dobę.

Przy ciężkich przypadkach (np. zaawansowana cukrzyca lub miażdżyca, nowotwory, AIDS) zwłaszcza u osób z niewydolnością nerek i niewydolnością krążenia, wskazane jest zaczynać terapię od jednej szklanki dziennie, zwiększając ilość pod kontrolą lekarza.

Również przy wystąpieniu obrzęków nóg należy zmniejszyć dzienną porcję wody i zasięgnąć opinii lekarza w sprawie ustalenia limitu dobowego przyjmowania płynów. W początkowym okresie kuracji wodą życia mogą wystąpić dolegliwości związane z oczyszczaniem/detoksyfikacją organizmu.

Należy chronić generator przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nie należy uwalniać granulek z obudowy. Chronić przed dziećmi.

Zamów Generator Wody Życia Avatari Aqua - www.WodaZycia.info Zapoznaj się | Generatory | Zdrowie Uroda | Sport | Opinie | Zamów